Trička s vlastním jménem

Tričko s vlastním jménemTričko se jménem jistě zaujme ... !

Říkáte si, že byste chtěli mít na tričku své vlastní jméno nebo chcete tričko darovat kamarádovi či někomu jiného s konkrétním jménem či přezdívkou? Pak to není problém. Připravili jsme pro Vás oddíl, kde si můžete vybrat z několika předpřipravených stylů. Poté už nám stačí napsat jméno (přezdívku), která má být potisknuta na tričko a my už se o vše postaráme.

Láká Vás mít na svém tričku jméno nebo přezdívku? To ale není vůbec žádný problém. Můžeme Vám tričko potisknout Vaším jménem, nebo můžete být originální tím, že na tričko umístíte svoji přezdívku. Trička se jmény jsou vhodná i jako dárek pro vaše blízké a pro přátele.

Jméno, barva jména a barva trička je jen na Vás. Dokonce se můžete rozhodnout, kam jméno umístíte a jakou bude mít velikost. Vyplňte jednoduchý formulář uvedený níže a my Vám obratem zašleme návrh k odsouhlasení.

Nezávazná objednávka trička s vlastním potiskem

  • ↓ Výběr trička


    # (hashtag)@ (zavináč)  • ↓ Fakturační údaje + Doprava

Předběžná kalkulace

(cena je pouze orientační, záleží na velikosti a provedení motivu)

Cena za 1 tričko: 555,- Kč
Poštou při platbě předem: 60,- Kč
Celkem: 615,- Kč / 1 tričko
Cena za 1 tričko: 555,- Kč
Česká pošta: 90,- Kč
Celkem: 645,- Kč / 1 tričkoPokud budete objednávat více motivů, uvádějte stejné údaje při vyplňování. Až se na Vás dostane řada se zpracováním nezávazné objednávky, budou všechny Vaše požadavky shrnuty do jedné objednávky.

* Objednávku přijmeme a připravíme pro Vás grafický návrh. Poté Vás kontaktujeme, zda chcete objednávku potvrdit.