Trička s vlastními motivy a potisky

V dnešní době je populární si vytvářet a nosit trička s vlastními potisky a motivy. My jsme se rozhodli, že Vám pomůžeme s tvořením. Vytvořili jsme několik možných kategorií, podle kterých si můžete přesně vybrat to, co potřebujete. Většina z vás ocení trička s vlastním potiskem, ale také zde najdete například možnost nechat si tričko potisknout vlastními texty a nápisy nebo si nechat na tričko nechat napsat vaše jméno. Dokonce si můžete vytvořit vlastní rodinná trička v podobě potisku fotografie rodiny (nebo například domácího mazlíčka).

Vytvořit si tričko je opravdu snadné a pokud si náhodou nebudete s něčím vědět rady, stačí se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme. Navíc každý potisk kontrolujeme zvlášť, aby nedošlo k nepříjemnostem a před samotným potištěním se s Vámi spojíme.

Trička s vlastním potiskem
Trička s vlastním potiskem

Máte svůj vlastní grafický návrh a přejete si ho umístit na tričko? Pro Vás je tu tato možnost. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, kam vložíte Váš potisk a my už se postaráme o následné potisknutí trička Vaším vlastním potiskem. Můžete tak zaručeně nosit originální trička, které oceníte.

Tričko s vlastním jménem nebo přezdívkou
Trička s vlastním jménem

Co říkáte na potisknutí Vašeho jména na tričko? U nás to není problém. Během chvilky můžete mít na tričko Vaše jméno, a tak Vás určitě každý pozná. Nemusí se jednat pouze o jméno, ale klidně to může být Vaše přezdívka.

Trička s názvem města nebo vesnice
Trička s názvem města

Chcete dát najevo lokaci, ze které pocházíte nebo k ní máte vřelý vztah? Na různé typy motivů tiskneme názvy měst a obcí. A mohou to být i vysněná místa.

Trička s vlastním nápisem a textem
Trička s vlastním nápisem a textem
Máte svoje oblíbené motto nebo hlášku? A chcete ji mít na svém tričku? S námi ji to není problém, napište nám text, který si přejete mít na tričku. jak jednoduché.

Trička s vlastní fotografií
Trička s fotografií
Máte fotografii, kterou si přejete umístit na tričko? Bez problémů! Vaše fotky rádi necháme vytisknout na trička. A to ať už se jedná o jakoukoli fotografii – z výletů, z cestování, z dovolené nebo třeba i z rodinného alba.

Firemní trička
Připravujeme.

Trička s hashtagy
Máte zájem si nechat tričko postisknout vlastním hastagem, který používáte nebo Vás vystihuje? Pak je tato možnost přesně pro Vás.

Vlastní potisk? Žádný problém!

Už jako děti jste si přáli tričko, které si můžete od základu navrhnout a vytvořit sami vlastníma rukama. Takové tričko, které by vám každý zvědavý pohled vašeho okolí záviděl. Ale nikdy jste nebyli schopni své přání ani vyslovit… Báli jste se, že je to nadlidský úkol, že je to neproveditelné nebo časově a finančně náročné, nemluvě o hledání vhodného výrobce, který by byl schopen váš tajný tričkový sen uskutečnit. Po dlouhém marném hledání jste navštívili LuxusTrika a zjistili jste, že váš sen se můžeme snadno proměnit v realitu. Sdělte nám vaše tajná přání týkající se potisku, barvy, velikosti, stylu a designu trička a my vám váš sen rádi splníme.