Spolupracuj s námi

Máte zájem s námi spolupracovat? Pak čtěte dále, právě tady se vše dozvíte, co je potřeba k tomu, abysme mohli navázat spolupráci. Nabízíme Vám celkem 3 možnosti – buď pomocí tvorby motivů, pomocí affiliate programu nebo vlastním e-shopem.

Spolupracuj s Luxustrika.cz

Chcete se stát součástí týmu LuxusTrika.cz? Umíte tvořit motivy na trička? Nebo si chcete rovnou založit internetový e-shop s triky a hledáte dodavatele? Pak jste tu správně. Máme v nabídce trika či mikiny, které jsou však z pevného a kvalitního materiálu. U každého výrobku si můžete prohlédnout použitou gramáž na triko. Tím nejlépe poznáte, že se opravdu jedná o velice kvalitní a pohodlné trika.

Vytvářej motivy na trika!

Vytvářejte motivy na trika a začněte si vydělávat pomocí LuxusTrika.cz. Tato možnost je tu pro každého z Vás. A jak to vlastně celé funguje? Stačí nás kontaktovat a my už se postaráme o přidání potisku na triko (mikinu), zařazení do kategorie a celý rok budou Vaše potisky mít status provize. Tudíž za každé prodané triko (mikinu) dostanete provizi. ,,Zdá se ti to výhodné? Spolupracuj s námi.“

Affilate program

Další možnost jak s námi můžete navázat spolupráci je umístění unikátního linku na Vaše stránky. Díky tomuto linku poznáme, že zákazník přešel právě z Vašich stránek, a pokud si tento zákazník objedná, dostáváte provizi.

Vlastníte internetový obchod?

Jesliže vlastníte internetový obchod, jsme schopni Vám zajistit feed s produkty a následně si z tohoto feedu můžete importovat produkty. Vaší prácí je pouze marketingově optimalizovat obchod, abyste měli zákazníky. Každou přijatou objednávku nám posléze přepošlete, my se postaráme o doručení a na konci měsíce nám vyfakturujete provizi.

,,Neváhej, nečekej a spolupracuj s námi. Staň se součástí týmu LuxusTrika.cz a začni si vydělávat.“

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás obraťte.